Významné projekty ve světě | Asie

Petrochemie      Vodárenství      Průmysl - ostatní     
Technologie pro plnění autocisteren a aditivaci JET-A1 na novém letišti Peking - Daxing, Čína | 2019

Projekt a dodávka technologie pro výdej leteckého paliva JET-A1 do letištních autocisteren a technologie pro aditivaci paliva JET-A1 zvyšovačem vodivosti na vstupu do skladu LPH.

Projekční dokumentace stáčení ŽC letiště Chegdu, Čína | 2018
Zpracování projekční dokumentace technologie a řídicího systému pro horní stáčení leteckého petroleje JET-A1 z železničních cisteren pro nově budované letiště Chengdu Tianfu.
Výstavba skladu PHM Dongguan, Čína | 2017
V návaznosti na vlastní dříve zpracovanou projekční dokumentaci, výroba, dodávka a oživení technologie pro výdej produktů do autocisteren a dodávka kompletní slaboproudé části, včetně systému pro automatizaci a administraci skladu TAMAS.
Aditivační systém pro terminál Petrochina Shilou, Čína | 2014
Aditivační systém pro terminál Shilou
Dodávka a oživení systému pro aditivaci paliv při výdeji do autocisteren na terminálu s 9 výdejními místy. Předmětem dodávky byl celý systém včetně stáčení, skladování, výdeje a inegrace do nadřazeného řídícího systému. 
Dodávka a oživení systému pro aditivaci paliv při výdeji do autocisteren na terminálu s 9 výdejními místy. Předmětem dodávky byl celý systém včetně stáčení, skladování, výdeje a inegrace do nadřazeného řídícího systému. 
Realizační proječní dokumentace pro nový terminál Dongguan, Čína | 2014
Realizační projekční dokumentace pro nový terminál společnosti Petrochina Dongguan. Zahrnuje kompletní technologii výdejních lávek do autocisteren a řídicí system celého skladu s plánovanou kapacitou 400 tis. m3. Jedná se o první projekt čínského skladu pohonných hmot podle evropských zvyklostí.
TECHNOEXPORT, a.s. Praha – Dodávka SKIDů a řídicího systému TAMAS – DUKAN Refinery, Irák | 2014
Projekt, výroba a uvedení do provozu deseti kusů měřících SKIDů a plnících ramen pro plnění autocisteren, v provedení obchodní měření. Sedm kusů pro lehké produkty a tři kusy pro těžké produkty s elektrickým ohřevem a izolací.
Měřící skidy, KAR, Irák | 2012
Dodávka 26 měřících skidů s Micromotion pro rafinerii v Erbilu/Kurdistán. Corioli prover s trojitým měřením hmotnostního průtoku, řízení Floboss.
Dodávka rekuperační jednotky pro společnost CNOOC, Čína | 2011

Inženýrink, výroba, instalace a zprovoznění jednotky pro rekuperaci benzínových par s kapacitou 400 m3/h na skladě Yiwan - Shenzhen. 

Dodávka rekuperační jednotky pro společnost SINOPEC, Čína | 2011

Inženýrink, výroba, instalace a zprovoznění jednotky pro rekuperaci benzínových par s kapacitou 400 m3/h na skladě Zhishan. 

Měřící skidy pro rafinérský komplex Turkmenbashi, Turkmenistán | 2009
Design, výroba a podpora při spuštění. Měření a kontrola množství produktu při stáčení do lodí na přístavním komplexu. 14 čerpacích skidů pro různé produkty.
Letiště Shanghai Pudong, technologie pro aditivaci leteckého paliva, China | 2008

Návrh, výroba a dodávka systému pro aditivaci leteckého petrloleje JET-A1 na letišti Shanghai - Pudong, jednom z největších letišť na světě. Vodivostní aditivum se dávkuje do paliva během stáčení z lodí. Součástí dodávky byly aditivační jednotky EVA-container, čerpací skidy, zapojení a integrace do stávajícího systému skladu leteckého paliva.

Sinopec - Dodávky zařízení - Čína | 2008

Dodávky aditivačních jednotek EVA 6, čerpacích SKIDů a technologie spodního plnění do autocisteren.


Sinopec - Sklad pohonných hmot a terminál Ningbo - Čína | 2006

Zpracování basic designu, dodávka plnících ramen, aditivačních jednotek EVA 6 a čerpací stanice aditiv. Součástí zakázky byl inženýring a zprovoznění aditivačního systému.

QAPCO - Qatar Petrochemical Company, Qatar - Dodávka uzemňovacího zařízení - Mesaideed, Qatar | 2005
Dodávka uzemňovacího zařízení prostřednictvím firmy z Oakville, Ontario, Kanada.
Škodaexport a.s. - Supervize produktovodu - Indie | 1994

Technická supervize instalace SCADA systému pro stavbu produktovodu Kandla-Bhatinda, Indie.

Loading