Výstavy

Firma VAE CONTROLS se aktivně účastnila konference Provoz vodovodů a kanalizací pořádané SOVAKem ve dnech 5.11. -  6.11.2019 v Plzni a to s přednáškou "Problematika současných trendů v oblasti řídicích a informačních technologií ve vodárenství". Autory přednášky jsou prof. Miroslav Vozňák, Ing. Martina Slívová (VŠB - Technická univerzita Ostrava), Ing. Milan Lindovský, Ph.D. a Ing. Jiří Kašparec (VAE CONTROLS).
Zveme Vás na specializovanou vodárenskou výstavu WATER SOFIA, která se koná od 29.-31. 5. 2013 v Inter Expo Center v Sofii v Bulharsku. Vyplněním a předložením přiložené pozvánky získáte VOLNÝ vstup na výstavu. Účast vybraných firem z České republiky na uvedené výstavě je organizována Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Těšíme se, že navštívíte náš stánek. Více informací najdete na www.bulcontrols.com nebo na www.watersofia.com.
22.-24.5.2012 se v Bydhošti v Polsku konal již dvacátý ročník veletrhu WOD-KAN. Jedná se o nejvýznamnější výstavu technologií a technických řešení v oblasti vodního hospodářství v Polsku. Oproti předchozímu ročníku se přihlásilo ještě více firem – cca 430 firem, mezi nimiž nechyběla již tradičně firma VAE CONTROLS.
V termínu 3. - 4. listopadu 2010 jsme se jako vystavovatelé zúčastnili výstavy Tank Storage Istanbul 2010 v tureckém Istanbulu. Ve spolupráci s firmou Jordan Technologies jsme oslovili budoucí zákazníky v této části světa.
Účast na mezinárodní vodohospodářské výstavě "WATENVI" v Brně.
Pozvali jsme Vás k návštěvě našeho stánku na XIV. mezinárodní vodohospodářské výstavě "VODOVODY A KANALIZACE 2008" v Brně.
Zúčastnili jsme se mezinárodní výstavy StocExpo v Rotterdamu. Expozice naší firmy byla zaměřena na projekčně inženýrské služby a novinky v naší nabídce. Děkujeme za návštěvu. Stocexpo 2008 Rotterdam
Náš stánek na XIII. mezinárodní vodohospodářské výstavě "VODOVODY A KANALIZACE 2007" v Brně.
Již tradičně jsme se zúčastnili mezinárodní petrochemické výstavy StocExpo 2007, konající se v Antwerpách (Belgie). Ve výstavním stánku č. 80-81 jsme prezentovali: Aditivační jednotky, komplexní řízení skladů a terminálů ropných produktů, projekty a dodávky technologie, mezinárodní projekty... Děkujeme za Vaši návštěvu. Více na : www.StocExpo.com
VCL se jako každoročně zúčastnila mezinárodní vodohospodářské výstavy VODOVODY A KANALIZACE 2006. Její již 12-tý ročník se tentokrát konal v Brně. Se stanicí TSLC 422 jsme se přihlásili do soutěže o nejlepší technický exponát "Zlatá medaile" .
«« První « Předchozí [ 1 / 2 ] Další » Poslední »»
Loading