Publikace

V příloze Ekonomika deníku MFDNES vyšel článek s názvem Levná Čína začíná být drahá / České firmy v Číně, který se věnuje českým firmám působícím na čínském trhu. VAE CONTROLS® dodává do Číny aditivační jednotky, aditivační SKIDy a projektuje pro největší čínské petrochemické společnosti CHINAPETROL a SINOPEC. Aditivační jednotky byly vyvinuty a jsou vyráběny v dceřinné společnosti ELOK.
Autoři článku: ing. Jiří Kašparec a ing. Oldřich Hladký, VAE CONTROLS® Ostrava, název: "Integrace řízení stokových sítí a ČOV do centrálního vodárenského dispečinku".
Autor článku: "Řízení stokové sítě a jeho integrace do systému řízení ČOV " ing. Jiří Kašparec a ing. Oldřich Hladký / VAE CONTROLS.
V týdeníku EURO č. 26 / 2007 vyšel článek s názvem "Češi v Číně", který se věnuje českým firmám působícím na čínském trhu. Více čtěte v týdeníku EURO na stranách 58-61.
Autor článku: Milan Lindovský, Oldřich Hladký - VAE CONTROLS® Ostrava, název: "Nejistá budoucnost kvality vodohospodářských staveb? ".
Autor článku: Rostislav Řežáb, VaKJČ České Budějovice a Milan Lindovský, VAE CONTROLS® Ostrava, název: "Ztráty vody a vodárenský dispečink ".
Autor článku: Rostislav Řežáb, VaKJČ České Budějovice a Milan Lindovský, VAE CONTROLS® Ostrava, název: "Dispečerské řízení a postavení dispečinku v hierarchii vodohospodářské společnosti".
Autor článku: Ing. Oldřich Hladký / Beata Bálintová / VAE CONTROLS, název: "Ztráty vody a vodárenský dispečink II"
Autor článku: Ing. Oldřich Hladký / VAE CONTROLS, název: "Ztráty vody a vodárenský dispečink"
Autor článku: Ing. Oldřich Hladký / VAE CONTROLS, název: "Stoková síť a ČOV - řídící systém"
«« První « Předchozí [ 2 / 2 ] Další » Poslední »»
Loading