Publikace

Na serveru Kurzy.cz byl publikován článek paní Mgr. Beaty Matusikové, MBA, ekonomické diplomatky z Velvyslanectví ČR v Nigérii, o úspěšném působení společnosti VAE CONTROLS v Nigérii a Kamerunu. Odkaz na článek na www.kurzy.cz
Odborný článek v časopise SOVAK 9/2017 - Kybernetická a provozní bezpečnost vodárenských dispečinků. Autoři Milan Lindovský a Jiří Kašparec.
Úspěšné využití WAGO modulů pro sběr dat z jímacího území pro dispečink úpravny vody Zaječí. Jímací území se skládá celkem z 16 vrtů, 1 studny a 1 sběrné studny, to vše je napojeno na čerpací stanici surové vody, odkud se čerpá přímo na úpravnu vody. Ve sběrné studni se nachází pak dvě čerpadla, která lze pomocí systému ovládat.
V časopise Vodní hospodářství 2015/05 byl zveřejněn článek k 20 letům vodárenského semináře, který se koná každoročně v Moravské Třebové a to tradičně za podpory VAE CONTROLS. Více v přiloženém PDF.
V časopisu SOVAK, odborném časopisu oboru vodovodů a kanalizací, číslo 9, září 2013, byl publikován článek "Centrální dispečink jako nástroj na zvýšení provozní bezpečnosti kanalizačních sítí" autorů Jiří Kašparec, Milan Lindovský, Miroslav Feikus.
Vodní hospodářství 10/2012 - vyšel odborný článek Vodárenský dispečink jako nástroj krizového řízení vodárenských systémů.
V časopisu Vodní hospodářství číslo 4/2012 (odkaz) byl publikován článek na téma: "Rizika a možnosti provozování vodárenských systémů v 21. století" autorů Doc. Šárky Kročové, TU-VŠB a Ing. Milana Lindovského, VAE CONTROLS.
V časopisu SOVAK 9/2011 byl publikován článek na téma "Vodárenství a jeho provozování v souvislosti se změnami krizového zákona" autorů Doc. Šárky Kročové, TU-VŠB a Ing. Milana Lindovského, VAE CONTROLS.
Autor článku: ing. Bc. Milan Lindovský, MBA, VAE CONTROLS® Ostrava, název: "Ve Velkých Bílovicích proběhl seminář Řídicí technika ve vodárenství".
Autoři článku: ing. Rostislav Řežáb, VAK JČ a ing. Jiří Kašparec, VAE CONTROLS® Ostrava, název: "Využití a postavení centrálního dispečinku v moderní vodohospodářské společnosti".
«« První « Předchozí [ 1 / 2 ] Další » Poslední »»
Loading