Novinky

Guayaquil, Ekvádor

18. 07. 2007
Rozšíření vodárenského dispečinku v Guayaquilu o dalších 15 vodárenských objektů (celkem již 50 objektů).
VAE CONTROLS® navázala vědeckou spolupráci s Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou v Ostravě - katedrou Měření a regulace.
VAE CONTROLS® se v květnu zúčastnila veletrhu WCIETF 2007, který se konal v ChengDu, hlavním městě provincie Sečuán v západní Číně. Na výstavě byla představena aditivační jednotka EVA6 ve spojení s řídícím počítačem MicroLoad.net. Náš stánek navštívil a o naše plány a problémy se mimo jiné zajímal náměstek ministra průmyslu a obchodu Ing. Martin Tlapa, MBA, a další představitelé MPO. Velvyslanec ČR v Číně Dr. Vítězslav Grepl byl mile překvapen rozsahem našich obchodních aktivit v Číně a osobně poděkoval našim přítomným zákazníkům za dosavadní objednávky. Současně nám přislíbil podporu ambasády v dalším obchodním rozvoji v tomto teritoriu.
VAE CONTROLS® spolupracuje s Vysokou školou báňskou - Technickou univerzitou v Ostravě a zadala budoucímu mladému inženýrovi diplomovou práci na téma: Návrh řídícího systému čistírny odpadních vod. Vedením diplomanta byl pověřen ing. Oldřich Hladký / VAE CONTROLS.
VAE CONTROLS® se představila budoucím absolventům Katedry měření a regulace na své prezentaci na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě v Ostravě - Porubě. Těšíme se na nové mladé kolegy.
Projekt výdejního terminálu pohonných hmot do nákladních vozů ve městě Ningbo v Číně. Dodávka a instalace plnících ramen, aditivačních jednotek EVA 6 a čerpací stanice aditiv.
KEMA认证公司在现场重新评估了VAE CONTROLS在设计、集成、自动化控制和软件、强电流设备等的ISO9001:2000资质。
VAE CONTROLS® představila nové modely telemetrických stanic řady TSLC a TSMGX na 6. setkání ViK společností v BG, které se uskutečnilo ve dnech 17.-18. 11. 2005 pod názvem „Technoforum Targovište 2005“. VAE CONTROLS® v minulosti dodala telemetrický řídící systém pro dvě nejvýznamnější bulharské vodárny - Sofyiska Voda a ViK Burgas.
Navázání spolupráce s firmou Interagua, Guayaquil, Venezuela, Ecuador, 2004
Článek o návštěvě představitelů firmy Jugopetrol u VAE CONTROLS® (21. - 25. 4. 2004) vyšel v závodním časopisu Jugopetrol. Autor článku: Veselin Petijevic/Jugopetrol, název: "Aditivace ropných derivátů - Jak to dělají Češi".
Loading