Novinky

Dne 27. srpna 2015 VAE Controls úspěšně ukončilo projekt a předalo sklad pohonných hmot na letišti v Lielvarde (LV) konečnému zákazníkovi k užívání. Sklad byl v rámci dodávky na klíč postaven na zelené louce v období od června 2014 do června 2015 a zprovozněn v červenci a srpnu 2015. Projektová dokumentace, zpracovaná lotyšskou společností Olimps, byla dodaná zákazníkem již v procesu výběrového řízení. Na projektu spolupracovaly kromě firem skupiny VAE Controls i lotyšské společnosti ACB, SKH, Latteps, Citrus a Inspecta.
Dobu jednoho měsíce stráví vícečlenná súdánská delegace v České republice. V Ostravě proběhnou jednání a konzultace, do dalších měst se delegáti podívají ve volném čase v rámci svého osobního programu.
Spolupráce na súdánských projektech dále úspěšně pokračuje. Naši zkušení servisní pracovníci se po krátkém pobytu na základně vrací do terénu.
Po roce se zástupci firem sdružených ve VAE CONTROLS Group zúčastnili ve dnech 17.-18.3.2015 již 2. ročník setkání manažerů holdingu VAE CONTROLS GROUP -„TEAM BUILDING MEETING VCG 2015“v rožnovském hotelu Relax. Setkání se zúčastnily všechny dceřinné společnosti Autel, AS CHEMOPRAG, BPS, ELVAC, ELOK, PIK a VAE CONTROLS v zastoupení managementu, ekonomů, obchodu a vedoucích zakázek. Setkání mělo za cíl prezentovat nejvýznamnější příležitosti a projekty v letech minulých a budoucích, ekonomiky jednotlivých dceřinek a celého Groupu, certifikace společností a také seznámit ostatní o novinkách, které se připravují na rok 2015. 
Dokončení a úspěšné předání realizační projekční dokumentace pro nový terminál společnosti Petrochina Dongguan v Číně.
Dne 22. května 2014 se na zámku Berchtold konal odborný vodárenský seminář PRP Vodárenské dispečinky. Děkujeme všem za účast. Doufáme, že toto setkání bylo pro všechny účastníky zajímavé, přineslo mnoho zážitků pracovních i mimo pracovních, náhled vize do budoucna a v neposlední řadě také nové kontakty. Těšíme se na Vás zase příští rok. Více fotografií (5) ze semináře najdete po kliknutí na titulek události.
Zástupci firem sdružených ve VAE CONTROLS Group se zúčastnili ve dnech 3.-4.4.2014 Team Building Meetingu v Rožnově pod Radhoštěm v hotelu Relax. Setkání se zúčastnily všechny dceřinné společnosti Autel, BPS, ELVAC, ELOK, PIK a VAE CONTROLS v zastoupení managementu, ekonomů, obchodu a vedoucích zakázek. Setkání mělo za cíl prezentovat nejvýznamnější příležitosti a projekty v letech minulých a budoucích, ekonomiky jednotlivých dceřinek a celého Groupu, certifikace společností a také seznámit ostatní o novinkách, které se připravují na rok 2014. Nechyběla ani prezentace z oblasti pojištění a nového občanského zákoníku. 
Představujeme Vám aktuální nabídku telemetrických stanic TSX, TBOX a SCADAPack. Pro podrobnější informace nás prosím neváhejte kontaktovat.
Loading