Konference

Z důvodu vládních opatření v souvislosti z nemocí Covid-19 musel být v roce 2020 zrušen 25. ročník tradičnído semináře "Nové metody a postupy při provozování ČOV". Letos se konal v náhradním termínu a to formou webové konference.   Společnost VAE CONTROLS je dlouholetým generálním partnerem konference a pravidelně přispívá také do odborného programu. Letos přednesl Ing. Jiří Kašparec přednášku s názvem "Provozně – ekonomické řízení dávkování chemikálií s využitím moderních prostředků (na příkladu ČOV Blansko)". Spoluautory přednášky jsou Ing. Milan Lindovský, PhD., Ing. Pavel Mikulášek a p. Martin Eyer.
Ve dnech 28.5 - 29.5. 2019 se koná tradiční seminář v sídle naší společnosti. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.
Po roce se zástupci firem sdružených ve VAE CONTROLS Group zúčastnili ve dnech 5.-6.4.2017 již 4. ročníku setkání manažerů holdingu VAE CONTROLS GROUP -„TEAM BUILDING MEETING VCG 2017“v rožnovském hotelu Relax. Setkání se zúčastnily všechny dceřinné společnosti Autel, AS CHEMOPRAG, ELOK, PIK a VAE CONTROLS v zastoupení managementu, ekonomů, obchodu a vedoucích zakázek. Setkání mělo za cíl prezentovat nejvýznamnější příležitosti a projekty v letech minulých a budoucích, ekonomiky jednotlivých firem a celého Groupu, zacílit na užší spolupráci mezi společnostmi v holdingu, seznámit s certifikací společností. Tímto Vám všem děkujeme a budeme se těšit i v dalších ročnících na vaši účast a setkání s Vámi.
VAE CONTROLS se tradičně účastní jako generální sponzor semináře "Nové metody a postupy při provozování ČOV". Součástí bude i odborná přednáška "Dopad zákona o kybernetické bezpečnosti na řízení stokových sítí a ČOV". Dopad zákona o kybernetické bezpečnosti na řízení stokových sítí a ČOV 
Dne 24. května 2016 se v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovic konal odborný vodárenský seminář "Bezpečnost provozování vodárenských systémů" ve spolupráci se společností Schneider Electric CZ, s.r.o. Doufáme, že toto setkání bylo pro všechny účastníky zajímavé, přineslo mnoho zážitků pracovních i mimo pracovních, náhled vize do budoucna a v neposlední řadě také nové kontakty. Děkujeme všem za účast a těšíme se na Vás zase příští rok.
Na konferenci SOVAK v Praze 3.- 4. listopadu 2015 byla prezentována přednáška na téma "Provozní bezpečnost vodohospodářské infrastruktury" od autora Ing.Jiřího Kašparce a Ing.Milana Lindovského, MBA.
Dne 28. května 2015 se v Ostravě v hotelu Brioni konal odborný vodárenský seminář "Vodárenský dispečink – nástroj pro řízení mimořádných událostí" ve spolupráci se společností Schneider Electric CZ, s.r.o. Doufáme, že toto setkání bylo pro všechny účastníky zajímavé, přineslo mnoho zážitků pracovních i mimo pracovních, náhled vize do budoucna a v neposlední řadě také nové kontakty. Děkujeme všem za účast a těšíme se na Vás zase příští rok. Pro zohrazení všech fotografií klikněte na nadpis.  
Přednáška: Řízení vodárenské soustavy při mimořádných situacích.  Autor: Milan LINDOVSKÝ, Šárka KROČOVÁ
Naše firma již tradičně obohatila program XX. ročníku semináře "Nové metody a postupy při provozování ČOV" odbornou přednáškou na téma "Moderní postupy při zvyšování provozní bezpečnosti stokových sítí". Autory přednášky jsou Ing. Jiří Kašparec a Ing. Milan Lindovský za VAE CONTROLS a pan Miroslav Feikus za Ostravské vodárny a kanalizace, a.s.
Vážené dámy, vážení pánové, společnost VAE CONTROLS a Schneider Electric CZ Vás společně zvou na seminář VODÁRENSKÝ DISPEČINK – NÁSTROJ PRO ŘÍZENÍ PROVOZNÍCH SITUACÍ který se bude konat 28. 5. 2015 v hotelu BRIONI**** (www.hotelbrioni.cz) v Ostravě, Musorgského 876/2.   OKRUHY PŘEDNÁŠEK Telemetrie pro vodárenské společnosti 21.století  Ochrana vodárenských objektů proti projevům vandalismu i terorismu Řízení vodárenské soustavy při mimořádných situacích  Organizace vodárenského dispečinku v rámci vodárenské společnosti  Dispečink jako součást MIS (Management Information System) vodárenských společností   Budeme se těšit na setkání s vámi. Vyplněnou přihlášku viz příloha zašlete do 10. května na adresu: jana.klimova@vaecontrols.cz  
«« První « Předchozí [ 1 / 7 ] Další » Poslední »»
Loading