Přehled aktualit

Po roce se zástupci firem sdružených ve VAE CONTROLS Group zúčastnili ve dnech 5.-6.4.2017 již 4. ročníku setkání manažerů holdingu VAE CONTROLS GROUP -„TEAM BUILDING MEETING VCG 2017“v rožnovském hotelu Relax. Setkání se zúčastnily všechny dceřinné společnosti Autel, AS CHEMOPRAG, ELOK, PIK a VAE CONTROLS v zastoupení managementu, ekonomů, obchodu a vedoucích zakázek. Setkání mělo za cíl prezentovat nejvýznamnější příležitosti a projekty v letech minulých a budoucích, ekonomiky jednotlivých firem a celého Groupu, zacílit na užší spolupráci mezi společnostmi v holdingu, seznámit s certifikací společností. Tímto Vám všem děkujeme a budeme se těšit i v dalších ročnících na vaši účast a setkání s Vámi.
VAE CONTROLS se tradičně účastní jako generální sponzor semináře "Nové metody a postupy při provozování ČOV". Součástí bude i odborná přednáška "Dopad zákona o kybernetické bezpečnosti na řízení stokových sítí a ČOV". Dopad zákona o kybernetické bezpečnosti na řízení stokových sítí a ČOV 
SERVISNÍ TECHNIK  Nabídka v PDF - 50 kB Charakteristika pracovní pozice: Servisní technik pro ASŘ technologických procesů. Stručný popis pracovní náplně: Testování, uvádění do provozu a servis MaR a ASŘ technologických procesů v České republice i mimo republiku. Požadujeme: SŠ s maturitou, elektro (elektronika nebo měření a regulace předností) Aktivní znalost angličtiny a řidičský průkaz Vystupování, flexibilitu Nabízíme: Zaměstnání u stabilní a silné společnosti Odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon Nadstandardní zaměstnanecké výhody, výkonné, odlučné, stravenky Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy, motivační program, cafeterie Pracoviště: Práce v sídle firmy v Ostravě s častými výjezdy v rámci ČR i zahraničí. Nástup: Možný ihned nebo dle dohody Kontakt: VAE CONTROLS, s.r.o., Nám. J. Gagarina 1, 710 00  OSTRAVA  10 Telefon: 556 204 111, fax: 596 242 153, email: prace@vaecontrols.cz  
K 1.1.2017 došlo k plánovanému prodeji části společnosti VAE CONTROLS Group, novému majiteli. Zakládající společníci ing. Milan Lindovský, PhD, MBA, ing. Tomáš Novák, MBA, ing. Jiří Štverka ( ing. Leo Matloch nadále zůstává jako spoluvlastník společnosti) prodali své podíly novému finančnímu majiteli reprezentovaným ing. Martinem Pecinou, MBA, který se stal současně generálním ředitelem společnosti. Tyto vlastnické změny nemají žádný vliv na strategické zaměření firmy, které zůstává stejné a nový management společnosti věří v dobrou spolupráci se všemi stávajícími obchodními partnery. Současně plánuje a předpokládá další rozvoj firmy nejenom v technické, ale i obchodní oblasti.

PF 2017

21. 12. 2016
Do nového roku 2017 Vám přejeme hodně zdraví, spokojenosti a osobních i profesních úspěchů.
Poděkování: Centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava - Čtyřlístek děkuje společnosti VAE CONTROLS za finanční dar určený pro účastníky XXI. ročníku Vánočního turnaje ve stolním tenisu pro sportovce s mentálním postižením.
Poděkování: Českomoravská reklamní agentura Kompakt, spol.s.r.o. děkuje za spolupráci při realizaci projektu "Sociální automobil" Renault Master, určený pro Slezskou diakonii - Duhový dům v Ostravě, který byl předán dne 6.9.2016 za účasti představitelů vedení firem, které se finančně podílely na tomto projektu, tedy i firmy VAE CONTROLS.
Dne 24. května 2016 se v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovic konal odborný vodárenský seminář "Bezpečnost provozování vodárenských systémů" ve spolupráci se společností Schneider Electric CZ, s.r.o. Doufáme, že toto setkání bylo pro všechny účastníky zajímavé, přineslo mnoho zážitků pracovních i mimo pracovních, náhled vize do budoucna a v neposlední řadě také nové kontakty. Děkujeme všem za účast a těšíme se na Vás zase příští rok.
V těchto dnech naši technici oživují technologie skladu pohonných hmot v Dongguanu v jihovýchodní Číně. Předmětem naší dodávky jsou skidy pro výdej PHM do autocisteren a řídicí a dministrační systém celého skladu.
Ve vydání č. 12 / 2015 prestižního oborového časopisu World pipelines je publikován odborný článek našeho kolegy Nigela Jonese „A new era of monitoring“. Zmiňuje se v něm o historii řídicích systémů, popisuje způsob optimalizace nákladů podle tzv. celkové ceny vlastnictví (Total cost of ownership) a uvádí konkrétní příklad aplikace na projektu měření a řízení na produktovodu.
Loading