Novinky

VAE CONTROLS® se představila budoucím absolventům Katedry měření a regulace na své prezentaci na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě v Ostravě - Porubě. Těšíme se na nové mladé kolegy.
Projekt výdejního terminálu pohonných hmot do nákladních vozů ve městě Ningbo v Číně. Dodávka a instalace plnících ramen, aditivačních jednotek EVA 6 a čerpací stanice aditiv.
KEMA认证公司在现场重新评估了VAE CONTROLS在设计、集成、自动化控制和软件、强电流设备等的ISO9001:2000资质。
VAE CONTROLS® představila nové modely telemetrických stanic řady TSLC a TSMGX na 6. setkání ViK společností v BG, které se uskutečnilo ve dnech 17.-18. 11. 2005 pod názvem „Technoforum Targovište 2005“. VAE CONTROLS® v minulosti dodala telemetrický řídící systém pro dvě nejvýznamnější bulharské vodárny - Sofyiska Voda a ViK Burgas.
Navázání spolupráce s firmou Interagua, Guayaquil, Venezuela, Ecuador, 2004
Článek o návštěvě představitelů firmy Jugopetrol u VAE CONTROLS® (21. - 25. 4. 2004) vyšel v závodním časopisu Jugopetrol. Autor článku: Veselin Petijevic/Jugopetrol, název: "Aditivace ropných derivátů - Jak to dělají Češi".
Předání do užívání 1. části řídícího systému SCADA. Systém umožňuje dálkové ovládání a monitoring podzemních zdrojů pitné vody a dalších částí vodovodního systému v Bělehradě. Na dodávce se podílel i místní partner firmy VAE CONTROLS, firma SAGA Bělehrad.
«« První « Předchozí [ 7 / 7 ] Další » Poslední »»
Loading