Novinky

Spolupráce na súdánských projektech dále úspěšně pokračuje. Naši zkušení servisní pracovníci se po krátkém pobytu na základně vrací do terénu.
Po roce se zástupci firem sdružených ve VAE CONTROLS Group zúčastnili ve dnech 17.-18.3.2015 již 2. ročník setkání manažerů holdingu VAE CONTROLS GROUP -„TEAM BUILDING MEETING VCG 2015“v rožnovském hotelu Relax. Setkání se zúčastnily všechny dceřinné společnosti Autel, AS CHEMOPRAG, BPS, ELVAC, ELOK, PIK a VAE CONTROLS v zastoupení managementu, ekonomů, obchodu a vedoucích zakázek. Setkání mělo za cíl prezentovat nejvýznamnější příležitosti a projekty v letech minulých a budoucích, ekonomiky jednotlivých dceřinek a celého Groupu, certifikace společností a také seznámit ostatní o novinkách, které se připravují na rok 2015. 
Dokončení a úspěšné předání realizační projekční dokumentace pro nový terminál společnosti Petrochina Dongguan v Číně.
Dne 22. května 2014 se na zámku Berchtold konal odborný vodárenský seminář PRP Vodárenské dispečinky. Děkujeme všem za účast. Doufáme, že toto setkání bylo pro všechny účastníky zajímavé, přineslo mnoho zážitků pracovních i mimo pracovních, náhled vize do budoucna a v neposlední řadě také nové kontakty. Těšíme se na Vás zase příští rok. Více fotografií (5) ze semináře najdete po kliknutí na titulek události.
Zástupci firem sdružených ve VAE CONTROLS Group se zúčastnili ve dnech 3.-4.4.2014 Team Building Meetingu v Rožnově pod Radhoštěm v hotelu Relax. Setkání se zúčastnily všechny dceřinné společnosti Autel, BPS, ELVAC, ELOK, PIK a VAE CONTROLS v zastoupení managementu, ekonomů, obchodu a vedoucích zakázek. Setkání mělo za cíl prezentovat nejvýznamnější příležitosti a projekty v letech minulých a budoucích, ekonomiky jednotlivých dceřinek a celého Groupu, certifikace společností a také seznámit ostatní o novinkách, které se připravují na rok 2014. Nechyběla ani prezentace z oblasti pojištění a nového občanského zákoníku. 
Představujeme Vám aktuální nabídku telemetrických stanic TSX, TBOX a SCADAPack. Pro podrobnější informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

PF 2014

18. 12. 2013
Do nového roku 2014 Vám přejeme hodně zdraví, spokojenosti a osobních i profesních úspěchů.
Pro posílení týmového ducha a vzájemných vazeb mezi firmami zastřešenými pod VAE CONTROLS Group (VAE CONTROLS + ELOK + ELVAC + PIK + AUTEL + BPS PROJEKT CZ) pořádáme každoročně na podzim Svatováclavské hry, kde je příležitost setkat se, zasportovat si a strávit společně příjemné chvíle.
Firma VAE CONTROLS uspořádala u příležitosti 20 let svého podnikání (1993-2013) pro své zaměstance sportovní den se zábavným programem v Beskydech. Shlédněte film: VAE CONTROLS - 20 let podnikání (1993-2013)
V novinovém článku pod názvem "Češi se chtějí vrátit do Asie přes Indonésii", který otisklo Právo a NOVINKY.CZ dne 23.5.2013, se můžete dočíst mimo jiné také o našich obchodních aktivitách v této části světa, kde bychom chtěli nabídnout naše systémy řízení pro oblasti vodárenství a petrochemie. http://www.novinky.cz/ekonomika/302757-cesi-se-chteji-vratit-do-asie-pres-indonesii-metro-nam-ujelo-rysuje-se-letiste.html
Loading