Novinky

SERVISNÍ TECHNIK  Nabídka v PDF - 50 kB Charakteristika pracovní pozice: Servisní technik pro ASŘ technologických procesů. Stručný popis pracovní náplně: Testování, uvádění do provozu a servis MaR a ASŘ technologických procesů v České republice i mimo republiku. Požadujeme: SŠ s maturitou, elektro (elektronika nebo měření a regulace předností) Aktivní znalost angličtiny a řidičský průkaz Vystupování, flexibilitu Nabízíme: Zaměstnání u stabilní a silné společnosti Odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon Nadstandardní zaměstnanecké výhody, výkonné, odlučné, stravenky Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy, motivační program, cafeterie Pracoviště: Práce v sídle firmy v Ostravě s častými výjezdy v rámci ČR i zahraničí. Nástup: Možný ihned nebo dle dohody Kontakt: VAE CONTROLS, s.r.o., Nám. J. Gagarina 1, 710 00  OSTRAVA  10 Telefon: 556 204 111, fax: 596 242 153, email: prace@vaecontrols.cz  
K 1.1.2017 došlo k plánovanému prodeji části společnosti VAE CONTROLS Group, novému majiteli. Zakládající společníci ing. Milan Lindovský, PhD, MBA, ing. Tomáš Novák, MBA, ing. Jiří Štverka ( ing. Leo Matloch nadále zůstává jako spoluvlastník společnosti) prodali své podíly novému finančnímu majiteli reprezentovaným ing. Martinem Pecinou, MBA, který se stal současně generálním ředitelem společnosti. Tyto vlastnické změny nemají žádný vliv na strategické zaměření firmy, které zůstává stejné a nový management společnosti věří v dobrou spolupráci se všemi stávajícími obchodními partnery. Současně plánuje a předpokládá další rozvoj firmy nejenom v technické, ale i obchodní oblasti.

PF 2017

21. 12. 2016
Do nového roku 2017 Vám přejeme hodně zdraví, spokojenosti a osobních i profesních úspěchů.
V těchto dnech naši technici oživují technologie skladu pohonných hmot v Dongguanu v jihovýchodní Číně. Předmětem naší dodávky jsou skidy pro výdej PHM do autocisteren a řídicí a dministrační systém celého skladu.
Ve vydání č. 12 / 2015 prestižního oborového časopisu World pipelines je publikován odborný článek našeho kolegy Nigela Jonese „A new era of monitoring“. Zmiňuje se v něm o historii řídicích systémů, popisuje způsob optimalizace nákladů podle tzv. celkové ceny vlastnictví (Total cost of ownership) a uvádí konkrétní příklad aplikace na projektu měření a řízení na produktovodu.
 VAE Controls, s.r.o. se podílela na modernizaci úpravny vody na Žďársku prostřednitctvím dodávky ASŘTP. Úpravna vody Mostiště zásobuje pitnou vodou 75.000 obyvatel města Žďár nad Sázavou, Třebíč, Velké Meziříčí, Velkou Bíteš a desítky menších obcí. Článek a video můžete shlédnout na iDNES.cz   
Dne 27. srpna 2015 VAE Controls úspěšně ukončilo projekt a předalo sklad pohonných hmot na letišti v Lielvarde (LV) konečnému zákazníkovi k užívání. Sklad byl v rámci dodávky na klíč postaven na zelené louce v období od června 2014 do června 2015 a zprovozněn v červenci a srpnu 2015. Projektová dokumentace, zpracovaná lotyšskou společností Olimps, byla dodaná zákazníkem již v procesu výběrového řízení. Na projektu spolupracovaly kromě firem skupiny VAE Controls i lotyšské společnosti ACB, SKH, Latteps, Citrus a Inspecta.
Dobu jednoho měsíce stráví vícečlenná súdánská delegace v České republice. V Ostravě proběhnou jednání a konzultace, do dalších měst se delegáti podívají ve volném čase v rámci svého osobního programu.
«« První « Předchozí [ 1 / 7 ] Další » Poslední »»
Loading