Vyjádření společnosti k lživým informacím v médiích o získávání státních zakázek

Vedení společnosti VAE CONTROLS s.r.o. považuje za nutné opravit lživá tvrzení v článcích některých novinářů o tom, že až s příchodem pana Mirka Topolánka (v roce 2011 byl pan Mirek Topolánek jmenován generálním ředitelem uskupení firem VAE CONTROLS Group a.s.) získala první státní zakázky. Že je toto tvrzení absolutním nesmyslem, je zřejmé již z přehledu referencí na našich webových stránkách. Od samotného založení společnosti v roce 1993 jsme získali mnoho státních zakázek pro podniky ve vlastnictví státu a státní organizace a to jak v oblasti technologií pro skladování a distribuci pohonných hmot, tak i v oblasti řídících systémů pro vodárenství.

Například jednou z největších investičních akcí zadaných formou řádného veřejného výběrového řízení, kterou naše společnost vyhrála, byla výstavba skladovacích kapacit Sedlnice a to v objemu 450 mil. Kč v roce 2003 pro firmu ČEPRO, a.s. 

Pro úspěch naší společnosti v tak specifickém oboru podnikání, vyžadujícím extrémně vysoké know-how, hraje roli odbornost a reference firmy, nikoliv lobbing, jak naznačují někteří novináři ve svých článcích. Jsme dlouhodobě úspěšní jak ve státních tendrech, tak i v tendrech pro soukromé investory, u nás i v zahraničí. Přehled všech referencí najdete na našem webu v nabídce REFERENCE.

Publikováno 2011-11-18

 

Loading